Категорії

Знижки

Усі знижки

Лідери продажів

Всі лідери

Інструкція з експлуатації. Міні камера SQ9 Sfera. Поетапний посібник російською мовою. Налаштування та використання

Інструкція з експлуатації міні-камери SQ9

 

Сферичну відеокамеру з датчиком руху та нічним баченням
"міні-камера SQ9" купити можна на цьому сайті.
Оригінал міні-камери! Постачається в коробці з повною комплектацією
(кліпса, кронштейн, USB / TV кабель, інструкція)

Заряджання:Инструкция на русском - мини камера SQ9 купить

Увага! Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор міні-відеокамери! Ця міні-відеокамера має вбудовану літій-іонну батарею. Ви можетезаряджати її одним із таких способів:

1. Приєднайте міні-відеокамеру до порту USB вашого ПК, попередньо зупинивши запис.
2. Приєднайте міні-камеру до зарядного пристрою, що працює від мережі 220В, або портативного зарядного пристрою 5В. При цьому ви можете продовжувати використовувати міні-камеру в процесі заряджання. В процесі заряджання індикатор буде блимати.

Якщо акумулятор заряджений повністю, індикатор перестане блимати й буде світитися постійно.

Примітка. Якщо вбудований акумулятор розряджений, або вільного місця на картці пам'яті недостатньо для продовження, синій та червоний світлодіоди міні-відеокамери будуть одночасно блимати протягом 5 секунд, після чого міні-відеокамера збереже записане відео та автоматично вимкнеться.
Примітка. Якщо картка пам'яті не встановлена, синій та червоний світлодіоди міні-реєстратора будуть одночасно блимати протягом 5 секунд, після чого міні-камера автоматично вимкнеться.
Примітка. Якщо відеокамера знаходиться в режимі очікування і з нею не було здійснено жодних дій, вона автоматично вимкнеться через 1 хвилину для економії заряду вбудованого акумулятора.

Режими відеозапису:

Запис вручну з роздільною здатністю 1280x720

Натисніть кнопку On/Off для увімкнення міні-камери. Загориться синій світлодіод - міні-відеокамера знаходиться в режимі очікування запису відео з якістю 720p. Натисніть кнопку On/Off одноразово для початку запису відео - синій світлодіод блимне 3 рази і згасне - записується відео з якістю 720p. Відеозапис буде автоматично зберігатися кожні 5 хвилин. Для зупинки запису натисніть кнопку On/Off.

Запис вручну з роздільною здатністю 1920X1080

Натисніть кнопку On/Off для вмикання міні-камери - синій світлодіод буде горіти постійно. Лише один раз натисніть кнопку Mode для переходу до режиму запису відео з роздільною здатністю 1080p - червоний та синій світлодіод будуть горіти одночасно, міні-камера знаходиться в режимі очікування запису відео з якістю 1080p. Для початку знімання натисніть кнопку On/Off одноразово - синій світлодіод згасне, а червоний світлодіод блимне 3 рази й згасне - записується відео з якістю 1080p. Відеозапис буде автоматично зберігатися кожні 5 хвилин. Для зупинки запису натисніть кнопку On/Off.

Запис за датчиком руху

Для цього, знаходячись в режимі очікування зйомки 720p або 1080p відео, натисніть й утримуйте кнопку Mode міні-відеокамери протягом 3 секунд. Мікро-відеокамера перейде до режиму записування за датчиком руху. При виявленні руху відеозапис почнеться автоматично, при цьому червоний та синій світлодіоди будуть блимати одночасно. Під час запису за датчиком руху відеозапис автоматично зберігається кожні 5 хвилин.

Запис з нічним підсвічуванням

Натисніть кнопку On/Off для вмикання портативної камери. Натисніть та утримуйте кнопку On/Off протягом 2 секунд. Коли червоний індикатор блимне двічі - нічне підсвічування увімкнене. Щоб вимкнути нічне підсвічування, натисніть й утримуйте кнопку On/Off протягом 2 секунд. Коли червоний світлодіодний індикатор блимне тричі - нічне підсвічування вимкнулось.

Фотографії:

Натисніть кнопку On/Off для увімкнення шпигунської камери - загориться синій світлодіод. Двічі натисніть кнопку Mode для переходу до режиму фотографування - червоний світлодіод горітиме постійно. Щоб зробити фотознімок, натисніть одноразово кнопку On/Off. Коли червоний світлодіод блимне одноразово, фотографія збережена. Роздільність одержуваних фотографій - 4032х3024.

Перегляд фото/відео матеріалів:

Приєднайте міні-камеру у вимкненому стані до ПК - через кілька секунд вона автоматично визначиться як знімний диск на вашому ПК. Робота синього індикатора означатиме процес передавання інформації, а червоний - процес заряджання вбудованого акумулятора.

Встановлення дати та часу (накладання на відео):

Приєднайте міні-відеокамеру до ПК. Встановлення часу здійснюється створенням текстового файлу з назвою TIMERSET.txt в кореневому каталозі картки пам'яті пристрою, з наступним змістом:
ГГГГММДДЧЧММСС Y (або N, якщо Ви не хочете, щоб мітка дати і часу відображалася на відеофайлах)
Наприклад, 20130625140003 Y
Після збереження файлу від"єднайте міні-камеру від комп'ютера та увімкніть її.

Перезавантаження (скидання) міні-камери SQ9:

За некоректної роботи міні-відеокамери або відсутності відгуку на натискання кнопок, перезавантажити її можна за допомогою кнопки Reset.

Вимкнення пристрою:

Щоб вимкнути міні-відеокамеру, натисніть та утримуйте кнопку On/Off протягом 6 секунд. Якщо міні-відеокамера знаходиться в режимі очікування й не використовується, вона автоматично вимкнеться через 1 хвилину.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
* Comment: