Категорії

Знижки

Усі знижки

Лідери продажів

Всі лідери

Умови використання сайту. Конфіденційність

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з вказаними умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт https://technomarket.biz.ua (далі «ТМ Маркет техно-гаджетів «ТехноМаркет») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі Сайт) тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах й будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді, або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Сайт не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. ТМ Маркет техно-гаджетів в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих в них продуктів та цін. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Сайт не зобов'язаний оновлювати їх. ТехноМаркет за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте цей сайт. Це може включати в себе запис одного чи декількох кукі або анонімних ідентифікаторів.

Конфіденційність та зберігання інформації

 1. Зберігання та використання сайтом “technomarket.biz.ua” наданих користувачами персональних даних відповідає діючому законодавству України щодо недоторканності персональної інформації.
 2. Для нормального використання Сайту та надання підтримки й послуг користувачам Сайт здійснює збирання, обробку, зберігання та захист персональної інформаціїї, наданої користувачами (особисті дані, отримані під час реєстрації користувача (адреса, телефон, ім’я та інше)).
 3. У відповідності до даних умов персональні дані користувача це: дані, які автоматично отримує http-сервер при використанні Сайту (адреса ресурсу, IP-адреса хоста, час, інформація про програму перегляду, ОС користувача, адреса сторінки, з якої був здійснений перехід на Сайт).

    Дані, надані користувачем, які включають, але не обмежуються: ПІБ, адреса, електронна пошта, телефон
    Інша інформація, яка була зібрана автоматично завдяки cookies: статистика відвідувань сайту, об’єм переданої та отриманої інформації тощо.

 1. ТМ Маркет техно-гаджетів використовує персональну інформацію про користувачів у наступних цілях:

 2. Для доставки замовлених користувачем товарів;
  Для надання консультацій та підтримки стосовно товарів або послуг;
  Для надання технічної підтримки користувачам під час використання сайту;
  Для розсилки інформаційних листів стосовно акцій та пропозицій;
  Для інших цілей, спрямованих на надання послуг користувачам та розвиток Сайту.

 

Погодження з розсилкою

Сайт використовує контактні дані користувачів, а саме електронну адресу (E-Mail), для надсилання інформаційних листів з метою надання користувачам інформації щодо акцій та знижок, які проводяться на Сайті “technomarket.biz.ua”, надання інформації стосовно нових товарів, новин Сайту та для надання іншої інформації. 
Використовуючи цей Сайт, а саме реєструючись, користувач дає свою згоду на використання електронної адреси для здійснення інформаційних розсилок.
Користувач може відписатися від розсилки у будь-який час на власний розсуд.

Зворотний зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність про те, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, не суперечить моральним нормам, не порушує авторські права, не пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Сайт може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Сайт не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.