Категорії

Знижки

Усі знижки

Лідери продажів

 • Міні камера SQ8

  Найменша міні камера! Має датчик руху, нічне бачення. Роздільна...

  395 грн.
 • Міні камера SQ11

  Відеореєстратор - міні камера SQ11. Якість відео Full HD 1080P,...

  550 грн.
 • Kingston microSDHC Class 10 32Gb

  Картка пам'яті Kingston microSDHC 32 гігабайти клас 10 + SD...

  295 грн.
Всі лідери

Міні камера QQ6 - інструкція з експлуатації міні відеокамери. Налаштування та використання

Міні-камера QQ6 - інструкція

Заряджання міні-відеокамери

Увага! Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор міні-камери!
Ця міні-відеокамера має вбудовану літій-іонну батарею. Ви можете заряджати її одним із таких способів:

1. Підключіть міні-камеру до порту USB вашого ПК, попередньо зупинивши запис.
2. Підключіть міні-відеореєстратор до зарядного пристрою, що працює від мережі 220В, або портативного зарядного пристрою 5В. При цьому ви можете продовжувати користовувати міні-камерою в процесі заряджання. В процесі заряджання синій та червоний світлодіоди будуть горіти постійно.
3. Після того, як батарея міні-відеокамери буде повністю заряджена, синій світлодіод буде горіти постійно, а червоний світлодіод вимкнеться.

Після того, як батарея міні-камери буде повністю зарядженою, червоний світлодіод буде горіти постійно.

Примітка. Якщо заряд вбудованого акумулятора недостатній для продовження зйомки, синій та червоний світлодіоди міні-відеокамери будуть одночасно блимати протягом 5 секунд, після чого міні-камера збереже записане відео та автоматично вимкнеться.
Примітка. Якщо картка пам'яті не встановлена, синій та червоний світлодіоди міні-відеокамери будуть одночасно блимати протягом 5 секунд, після чого міні-відеокамера автоматично вимкнеться.
Примітка. Якщо вільного місця на картці пам'яті недостатньо для продовження зйомки, синій та червоний світлодіоди мікрокамери будуть горіти постійно.
Примітка. Якщо відеокамера знаходиться в режимі очікування і з нею не було здійснено жодних дій, вона автоматично вимнеться через 1 хвилину для економії заряду вбудованого акумулятора.


 • Режими відеозаписуУстройство мини видеокамеры QQ6 (инструкция на русском)

 • Записування відео з роздільною здатністю 1920X1080P
  Натисніть кнопку On/Off для вмикання міні-відеокамери - синій світлодіод буде горіти постійно. Лише один раз натисніть кнопку Mode для переходу в режим знімання відео з роздільною здатністю 1080p - червоний та синій світлодіод будуть горіти одночасно, міні-камера знаходиться в режимі очікування запису відео з якістю 1080p. Для початку зйомки натисніть кнопку On/Off одноразово - синій світлодіод згасне, а червоний світлодіод блимне 3 рази й згасне. Ведеться запис відео з якістю 1080p. Відеозапис буде автоматично зберігатися кожні 5 хвилин. Для зупинки запису натисніть кнопку On/Off.

 • Записування відео з роздільною здатністю 1280X720P
  Натисніть кнопку On/Off для вмикання міні-відеокамери - загориться синій світлодіод. Значить, міні-камера знаходиться в режимі очікування запису відео з якістю 720p. Натисніть кнопку On/Off одноразово для початку запису відео - синій світлодіод блимне 3 рази і згасне. Значить, ведеться запис відео з якістю 720p. Відеозапис буде автоматично зберігатися кожні 5 хвилин. Для зупинки запису натисніть кнопку On/Off.

  Запис за датчиком руху
  Ця міні-відеокамера може починати запис за вбудованим датчиком руху. Для цього, знаходячись в режимі очікування зйомки 720p або 1080p відео, натисніть й утримуйте кнопку Mode міні-відеокамери протягом 3 секунд - мікро-відеокамера перейде до режиму запису за датчиком руху. При виявленні руху відеозапис почнеться автоматично, при цьому червоний та синій світлодіоди будуть блимати одночасно. Під час запису за датчиком руху відеозапис автоматично зберігається кожні 3 хвилини.

  Режим фотографування

  Натисніть кнопку On/Off для вмикання міні-відеокамери - загориться синій світлодіод. Двічі натисніть кнопку Mode для переходу до режиму фотографування - червоний світлодіод буде горіти постійно. Щоб зробити фотознімок, натисніть одноразово кнопку On/Off - червоний світлодіод блимне одноразово, фотографія збережена. Роздільність  одержуваних фотографій - 4032х3024.

  Режим нічного підсвічування

  Натисніть кнопку On/Off для вмикання міні-відеокамери. Натисніть й утримуйте кнопку On/Off протягом 2 секунд - червоний індикатор моргне двічі. Нічне підсвічування увімкнено. Щоб вимкнути нічне підсвічування, натисніть й утримуйте кнопку On/Off протягом 2 секунд, червоний світлодіодний індикатор блимне три рази - нічне підсвічування вимкнено.

  Вимикання міні-камери

  Щоб відключити міні-відеокамеру, натисніть й утримуйте кнопку On/Off протягом 4 секунд. Якщо міні-відеокамера знаходиться в режимі очікування й не використовується, вона автоматично відключається через 1 хвилину.

  Перезапуск міні-камери

  Якщо міні-відеокамера не функціонує належним чином, або не реагує на натискання кнопок, Ви можете перезапустити її шляхом одночасного натискання й утримування протягом 3 секунд кнопок On/Off та Mode.

  Перегляд файлів

  Приєднайте міні-відеокамеру у вимкненому стані до ПК - за кілька секунд вона автоматично визначиться, як знімний диск на Вашому ПК. Синій індикатор буде означати процес передачі інформації, а червоний - процес заряджання вбудованого акумулятора.

  Встановлення дати й часу

  Підключіть міні-відеокамеру до ПК. Встановлення часу здійснюється шляхом створення текстового файлу з назвою TIMERSET.txt в кореневому каталозі картки пам'яті пристрою з наступним змістом:
  ГГГГММДДЧЧММСС Y (або N, якщо Ви не хочете, щоб мітка дати й часу відображалася на відеофайлах).
  Наприклад, 20130625140003 Y.
  Після збереження файлу відключіть міні-камеру від комп'ютера та увімкніть її.

  Також у нас можна купити міні-камеру QQ6 (дивіться релевантні товари внизу сторінки).


 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
* Comment: