Категорії

Знижки

Усі знижки

Лідери продажів

Всі лідери

Відео-проектори

Товарів у наявності: 13

Відео-проектори

Відеопроектори: особливості, види та переваги

Сучасний відеопроєктор – це техніка для відтворення цифрових файлів, яка вдало замінює стандартні плазмові панелі. Але не всі моделі використовують, як проектор для домашнього кінотеатру. Цей товар також незамінний для проведення конференцій, вебінарів, тренінгів та навчальних заходів, бо дозволяє візуалізувати будь-які дані (фото, відео, слайди тощо).

Види пристроїв

Найчастіше вдома використовують домашній проектор для фільмів, але пристрій має ще чимало додаткових опцій. Багатофункціональний апарат здатний вивести на екран звичайні та відеофайли, графіки та діаграми. А просунуті моделі навіть можуть показувати 3D-зображення. Тому обладнання знаходить застосування в навчальній галузі та бізнесі.

Більшість сучасних проєкторів мають компактні розміри, але при цьому виконують багато функцій. Кожна модель відрізняється низкою характеристик, які дозволяють розділити всі пристрої на певні групи за такими ознаками:

 1. Кількість LSD-панелей: одно- та трипанельні.
 2. Технологія проєктування: CRT (електронно-променеві проєктори), LCD (рідкокристалічні), DLP (цифрові), D-ILA (комбінація рідких кристалів з відбиванням світла – DLP), LDT (лазерні).
 3. Мобільність: портативні, стаціонарні та переносні. Портативний проектор поширений у різних за сферою діяльності комерційних організаціях. Удома найчастіше використовують стаціонарні моделі. А ось на виставкових та навчальних заходах користуються найбільшою популярністю переносні пристрої.
 4. Мережевий інтерфейс: бездротові та дротові.
 5. Мета використання: домашні, офісні, інсталяційні, ігрові, заміна ТБ, інтерактивні, 3D-пристрої та проєктори для цифрової реклами, музеїв, мапінгу.
 6. Тип підсвічування: LED, точкові.

Окремо варто виділити мультимедійні проєктори, які одночасно можна підключати й до ПК, і до телевізора.

Також існують слім- (мініпристрої, які зручно використовувати на виїзних презентаціях), смарт- (дозволяють проєктувати з мобільних пристроїв та відтворюють всі популярні формати з USB-носіїв) та піко-проєктори (бюджетні, не дуже яскраві моделі для проєктування маленьких картинок, які можуть вбудовуватися в інше обладнання).

Як обрати проєктор?

Основні критерії вибору відеопроєктора:

 • рівень контрастності обладнання (чим більше, тим краще);
 • величина потоку світла – яскравість (параметр має відповідати освітленню та розміру приміщення);
 • розмір роздільної здатності матриці (не менший за SVGA 800-600 пікселей);
 • можливості застосування;
 • короткофокусність (найкращий вибір – ультракороткофокусні моделі);
 • потужність світла;
 • зум;
 • наявність HDMI-входу;
 • ціна.

Потужність лампи в проєкторі не повинна бути меншою за 190 Вт. Лише тоді гарантоване яскраве та «соковите» зображення навіть на екранах із шириною до трьох метрів.

Якщо вирішили вибирати світлодіодну модель, звертайте особливу увагу на такі характеристики: силу потоку світла, контрастність зображення, тип підключення, точність регулювання, рівень енергоспоживання та додаткові функції (дистанційне керування, підсвічування, наявність карт пам’яті тощо).

Переваги міні кінотеатру

Через відсутність вигідної альтернативи обладнання користується неабиякою популярністю серед користувачів з різних сфер життя. Але унікальність – не єдина перевага. Мультимедійний проектор для дому відрізняється такими перевагами:

 1. Універсальністю. Багатофункціональні пристрої легко приєднуються як до комп’ютера, так і до телевізора. Ідеальний спосіб використання – поєднання з домашніми кінотеатрами.
 2. Компактними розмірами. Сучасні моделі займають мінімальну кількість простору.
 3. Легкістю. Навіть стаціонарні моделі можна без зусиль переносити в руках.
 4. Міцним корпусом.
 5. Роботою без додаткового програмного забезпечення.
 6. Простотою підключення, налаштування та керування.
 7. Високою якістю зображення.

Якщо ви вирішили купити проектор з екраном в Україні з доставкою, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Менеджери допоможуть підібрати пристрій для комерційного чи домашнього використання, який буде на 100 % відповідати вашим вимогам.