Категорії

Знижки

Усі знижки

Лідери продажів

Всі лідери

Роботи

Немає жодного товару в цієй категорії.

Хто не хоче купити іграшки на радіокеруванні?

Розумні програми та механізми в смартфонах, побутовій техніці, у будинку приносять безперечну користь. До них належать й іграшкові роботи з електронним механізмом, які подобаються всім. Діти пізнають нове, а їхні батьки повертаються в щасливе дитинство. Але окрім розваг, такі пристрої розвивають та допомагають дітлахам навчатися без нудьги.

Особливості та переваги пристроїв

Навчальний іграшковий робот не просто веселить та розвиває малечу. Він здатний стати для малюка першим добрим та чуйним другом. Просунуті моделі можуть приймати самостійні рішення на основі заданих алгоритмів. Тож вони неначе ведуть живий діалог з маленьким власником.

Сучасні інтерактивні моделі, представлені в інтернет-магазині, не потребують догляду, їх не треба вигулювати. При цьому пристрої вміють видавати звуки, розмовляти (навіть відповідати на запитання), самостійно пересуватися, обходячи перешкоди, та навіть приносити речі.

Не менш популярний серед дітлахів трансформер можна брати із собою у подорож, до садка чи школи. При цьому він замінить одночасно кілька різних іграшок: машинку, ляльку, ведмедика.

Інноваційні іграшки несуть велику користь і для розвитку дитини:

 • допомагають дітям проявити інтерес до навчання;
 • розвивають моторні функції;
 • покращують увагу;
 • розвивають дивергентне мислення;
 • моделюють соціальні контакти.

З кожним днем розробники наділяють дитячі іграшки-роботи новими функціями та можливостями. Вони можуть стати маленькими помічниками, які пересувають предмети, підбирають дрібні іграшки та складають їх до коробки, виконують просту хатню роботу. Така гра сподобається дитині, привчить її до порядку та відриватиме від интернета.

Різновиди дитячих іграшок-роботів

Сьогодні в Україні існує безліч видів роботизованих іграшок для дітей різного віку. Дітлахам пропонуються іграшки-друзі, які розмовляють з малюком, розважають його та розвивають різні навички. Для школярів виробники випускають просунуті трансформери, складання яких розвиває фантазію, кмітливість та просторове мислення.

Моделі різняться:

 • рівнями автоматизації;
 • призначенням (гра, навчання);
 • способом керування (вбудоване, дистанційне);
 • зовнішнім виглядом.

У залежності від технічних характеристик та складності програмування варіюється й ціна на моделі.

Види роботизованих іграшок:

 1. Робот на радіо керуванні. Машинка, гелікоптер чи тварина керується за допомогою пульта дистанційно. Дорожчі моделі можуть бути доповнені камерою.
 2. Конструктор. Не всі конструктори статичні. Є варіації з електронними блоками, які дозволяють програмувати маленькому винахіднику свою іграшку).
 3. Трансформери. Це робот і машинка одночасно, літак, військова технічка тощо.
 4. Механізми на сонячних батареях. Рухлива іграшка збирається, а потім працює вічно, живлячись енергією сонця.
 5. Інтерактивні роботи. Така модель взаємодіє з дитиною: ходить, танцює, виконує команди, відповідає на запитання, розповідає вірші тощо.
 6. Програмована іграшка-робот на пульті чи батарейках. Дії такої іграшки можна запрограмувати зі смартфона/планшета через спеціальний додаток.
 7. Роботи-тварини. Інтелектуальні вихованці реагують на команди власника, рухаються та навіть виражають емоції. Такі моделі навчать дитину піклуватися про улюбленця.

Якщо ви вирішили купити робота-іграшку для дітей, керуйтеся інтересами малюка та підбирайте модель за віком. Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір моделей на різний вік та смак. Замовляйте друга для дитини з доставкою до Києва, Львова, Одеси чи будь-якого іншого міста країни.